top of page

Připravíme vám nové kvalitní řidiče vysokozdvižných vozíků (VZV) či zvýšíme kvalifikaci stávajících

warehouse-worker-learns-how-to-use-forklift-with-i-2021-08-29-22-33-59-utc.jpg

Firmám nabízíme v základu tyto služby:

Zaškolení nových řidičů VZV

Vaše kandidáty pohovorujeme a školíme z 0 na 100. Prochází všemi etapami, počínaje školením BOZP, končíc praktickým testem. Dostávají tolik času a pozornosti, kolik potřebují. Jejich školení je nastaveno tak, aby se do provozu dostali maximálně prakticky připraveni a vyježděni. Právě z tohoto důvodu se po celou dobu kurzu nachází na objektu. Kurz trvá od 5 až do 10 dnů.

Zvýšení kvalifikace stávajících řidičů VZV

Zapracujeme na zlepšení teoretických i praktických znalostí vašich řidičů vysokozdvižných vozíků. Docílíme toho, aby se v provozu cítili jistěji, pracovali efektivněji a způsobovali méně škod. Naši profesionální školitelé (často) s více než desetiletou praxí rychle poznají, na čem u konkrétního kandidáta zapracovat a jak zlepšit jeho případné slabé stránky.

Prodloužení platnosti dokladů na základě certifikované zkoušky

Naši certifikovaní instruktoři rádi otestují dovednosti vašich řidičů VZV a vydají jim příslušná řidičská oprávnění. Vše probíhá na základě akreditované zkoušky.

Jak funguje registrace pro firmy?

Stačí vyplnit registrační formulář. My se Vám ozveme, vyslechneme si vás a na základě toho vytvoříme individuální cenovou nabídku a domluvíme schůzku, na které doladíme detaily.

Kdo jsou naši instruktoři?

Máme k dispozici certifikované školitelé, kteří jsou oprávnění provádět akreditované zkoušky. Většina z nich má více než desetiletou praxi řízení ještěrek různých nosností v největších českých a mezinárodních výrobních a skladových provozech.

Zaujala vás naše nabídka nebo se chcete na něco zeptat?

Stačí vyplnit formulář a my se vám za co nejkratší dobu se vám ozveme.

Odesláním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním podle pravidel GOODWORKER.

Do kurzu
bottom of page