top of page

Fulfillment pro e-shopy

Personální agentura proFulfillment pro e-shopy  - Goodworker

Zajistíme kompletní logistiku pro váš e-shop – ve svém skladu, se spolehlivými zaměstnanci i systémy

Naskladníme vaše zboží, a když nám do systému přijde avízo o nové objednávce, předáme ho dopravci. Zajistíme za vás i reklamace nebo vratky. Díky tzv. fulfillmentu šetříte na provozních i fixních nákladech a můžete se plně soustředit na rozvoj e-shopu.

Svěřte nám logistiku a šetřete peníze, čas i nervy

Máme spolehlivé zaměstnance, prostorné sklady se skvělou dopravní dostupností i systémy, které si rozumí s různými řešeními e-shopů a dopravci. Naše know-how zajistí bezproblémový chod vašeho e-shopu.

Platíte jen za skutečně využitý prostor ve skladu a čas skladníků. Díky sdílení infrastruktury s jinými provozovateli e-shopů šetříte náklady na mzdy, pronájem, vybavení skladu, obaly nebo drahý software. A máte také výhodnější sazby u dopravců.

Vyřešíme za vás i péči o zákazníky. Pokud se něco rozbije nebo dojde k reklamaci, komunikuje zákazník přímo s naším specialistou.

Přehled o logistice si udržíte přes jednoduché rozhraní v našem systému. Kdykoliv chcete zkontrolovat, kde se nachází konkrétní zakázka, přihlásíte se a víte.

Když máte vyřešenou logistiku, můžete veškerou energii vrhnout do rozvoje e-shopu – zlepšíte třeba marketing nebo web, navážete kontakty s novými obchodními partnery a rozšíříte nabídku zboží.

Fulfillment usnadní rozvoj e-shopu, kterému už nestačí místo v garáži nebo malém skladu. Pomáháme také zavedeným e-shopařům zvyklým na prvotřídní servis, když nastane sezónní špička a oni potřebují místo navíc.

Lýdie Ignaťuková

obchodní ředitel GOODWORKER

Návrh bez názvu-min.png

Když fulfillment pro e-shopy, tak s pomocí GOODWORKER

Jsme pracovní agentura s licencí Ministerstva práce a sociálních věcí.

Máme zkušenosti. Zaměstnance ze zahraničí zajišťujeme už od začátku 90. let. Pro nadnárodní korporace i menší firmy.

Zajistíme dlouhodobá víza a jiné dokumenty. Lidem pomáháme s aklimatizací v nové zemi. Zařídíme pro ně všechno, co je potřeba.

Každý projekt má vlastní tým složený ze specialistů na řízení, nábor, péči o zaměstnance, právo nebo komunikaci.

Kotva 1

PRVNÍ KROK JE NA VÁS 

Nezávazně se nám ozvěte.

Napíšeme nebo zavoláme do 1 pracovního dne.
Probereme vaši situaci a vymyslíme nejlepší řešení.

Odesláním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním podle pravidel GOODWORKER.

bottom of page